ZAPISZ SIĘ 

Zapraszam również do grupy

PHOTO ADVENTURE

na Fb

Cena warsztatów: 4800 zł + bilet lotniczy

 

Uczestnicy wyjazdu nie ponoszą kosztów noclegu ani przejazdów samochodem. Do kosztów należy doliczyć bilet lotniczy, wyżywienie, ubezpieczenie oraz bilety wstępu do niektórych atrakcji.

 

Grupa uczestników liczy  6-7 osób

Chcemy aby każdy czuł się komfortowo !!!

 

Warsztaty fotograficzne nie są wyjazdem turystycznym w rozumieniu ustawy z dnia 29

sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych. 

 

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd zostaniesz zaproszony do prywatnej grupy, a tam dowiesz się więcej.

tam dowiesz się więcej szczegółów.

 

 

Plan warsztatów 

Dzień 1

Zaczynamy naszą przygodę na Islandii. Wyruszamy z Keflaviku w stronę pierwszego naszego noclegu, który będzie w okolicach Höfn. W drodze na miejsce oczywiście polujemy na zorzę polarną :)

 

Dzień 2

Pobudka wcześnie rano, śniadanie, kawa lub herbata jak kto woli ;) i udajemy się na wschód słońca na niesamowitą Diamentową plażę oraz zatokę lodowcową Jökulsárlón. Zachód słońca fotografujemy na słynnej plaży Stokksnes z widokiem na górę Vestrahorn. Nocą polowanie na zorzę polarną.

 

Dzień 3

Wschodem słońca zaczynamy dzień na plaży Stokksnes oraz w okolicy. Po wschodzie udajemy się do domu, pakujemy się i przenosimy do następnego miejsca noclegowego w pobliżu czarnej plaży Reynisfjara. Po drodze fotografujemy na Diamentowej plaży oraz innych atrakcjach. Zameldowanie w nowym miejscu.

Zachód słońca spędzimy na Reynisfjara oraz część nocy polując na zorzę polarną.

 

Dzień 4

Dzień zaczynamy od czarnej plaży, po wschodzie udajemy się na odpoczynek i posiłek. Następnie ruszamy pod czoło lodowca (jeśli będzie można tam dojechać), następnie zwiedzimy słynne wodospady Islandzkie. Dzień kończymy na plaży z wrakiem samolotu oraz zostajemy polować na zorzę ;)

 

Dzień 5

Wyjazd wcześnie rano. Udajemy się pod słynny wodospad Seljalandsfoss, następnie przemieszczamy się w kierunku wodospadu Gullfoss. Kolejnym punktem jest dotarcie do kolejnego noclegu w okolicy Kirkjufell, tam też kończymy dzień zachodem słońca no i oczywiście zorzą polarną ;)

 

Dzień 6

Zaczynamy od wschodu nad wodospadem Grundarfoss następnie jeśli warunki pozwolą udamy się na klify Lóndrangar, oraz czarny kościół.

 

Dzień 7

Wschód słońca na Kirkjufell, powrót do domu pakowanie i ruszamy w kierunku lotniska.

 

Plan może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

  1. pl
  2. en
plener fotograficzne w pięknych miejscach północnej Hiszpanii
11 grudnia 2023

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE ISLANDIA
termin: 24.02.24 - 02.03.24r. 

Warsztaty fotograficzne Islandia

24.02.24 - 02.03.24

 

Odważ się na zimno, leć na Islandię i weź udział  w 7-dniowych warsztatach fotograficznych, podczas których uchwycisz jedne z najlepszych zimowych atrakcji, jakie ma do zaoferowania Islandia, w tym wodospady, zimowe arktyczne pejzaże i zorzę polarną. Warsztaty są doskonałą okazją dla fotografów (początkujących i zaawansowanych), którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych, wielokrotnie nagradzanych fotografów krajobrazu, a także dla tych, którzy "polują" na idealne zdjęcie nieuchwytnej zorzy polarnej. Islandia jest jednym z ulubionych miejsc fotograficznych na świecie - szczególnie w ekstremalnych, ale pięknych miesiącach zimowych, kiedy kraj pokryty jest grubą warstwą białego śniegu. Podczas tej 7-dniowej wycieczki będziesz miał okazję cieszyć się różnorodnością islandzkiego krajobrazu i podziwiać niektóre z najpopularniejszych atrakcji przyrodniczych Islandii, takich jak laguna lodowcowa Jökulsárlón , plaża Stokksnes, piękne wodospady, czarną plażę Reynisfjara, wrak samolotu,  oraz wiele innych bardzo ciekawych miejsc. Nie wahaj się ani chwili dłużej! Pośpiesz się i zapewnij sobie miejsce na tych fantastycznych

7-dniowych warsztatach, aby doświadczyć tego, co najlepsze w fotografii zimowej na Islandii.

 

Prowadzący :    Rafał Kaniszewski i Adam Pachula 

 

Dwóch fotografów krajobrazu dla których fotografia to wielka pasja.

zdobywali wiele nagród w konkursach międzynarodowych, publikowali swoje prace w czasopismach branżowych oraz na wystawach. Jadąc z nimi  przemierzysz wiele kilometrów i nie prześpisz nocy a wszystko to dla pasji i miłości do fotografii. 

Na pewno nie będziesz żałował. 

Zapewniamy wszelką pomoc w czasie fotografowania oraz, pokażemy

jak ustawić parametry aparatu, kompozycji, odpowiedniego naświetlania oraz wiele innych przydatnych rzeczy.

Polityka prywatności

 
© 2020 Rafał Kaniszewski. All rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone.