ZAPISZ SIĘ 

Zapraszam również do grupy

PHOTO ADVENTURE

na Fb

 Cena warsztatów - 5200 zł + bilet lotniczy

 

Uczestnicy wyjazdu nie ponoszą kosztów noclegu ani przejazdów samochodem. Do kosztów należy doliczyć bilet lotniczy, wyżywienie oraz ubezpieczenie.

Nocleg w miejscowości Sakrisøy 

 

 

 

Grupa uczestników liczy  6-8 osób

Chcemy aby każdy czuł się komfortowo !!!

 

 

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd zostaniesz zaproszony do prywatnej grupy

tam dowiesz się więcej szczegółów.

 

Zapraszam również do grupy na fb - PHOTO ADVENTURE - Landscape Photography

 

 

 

Prowadzący 

 

 Rafał Kaniszewski

Adam Pachula 

 

 

Dwóch fotografów krajobrazu dla których fotografia to wielka pasja.

zdobywali wiele nagród w konkursach międzynarodowych, publikowali swoje prace w czasopismach branżowych oraz na wystawach. Jadąc z nimi  przemierzysz wiele kilometrów i nie prześpisz nocy a wszystko to dla pasji i miłości do fotografii. Na pewno nie będziesz żałował.

Zapewniamy wszelką pomoc w czasie fotografowania oraz, pokażemy  jak ustawić parametry aparatu, kompozycji, odpowiedniego naświetlania oraz wiele innych przydatnych rzeczy.

 

 

 

 

  1. pl
  2. en
plener fotograficzne w pięknych miejscach północnej Norwegii, warsztaty fotograficzne - Lofoty
28 marca 2023

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE 
LOFOTY - NORWEGIA
termin: 29.09.23 - 06.10.23

Lofoty – malowniczo położony archipelag na Morzu Norweskim u północno-zachodnich wybrzeży Norwegii, jest to obszar ciągnący się na długości 112 km od maleńkiej wysepki Røst na południu po wąską cieśninę Raftsundet, oddzielającą go od archipelagu Vesterålen. Od stałego lądu oddzielony cieśniną Vestfjorden. Przepiękne krajobrazy tego regionu przyciągają ogromną rzeszę fotografów z całego świata oraz turystów. Jest to jedno z tych miejsc które każdy fotograf krajobrazu powinien odwiedzić, to takie must have :) 

 

Odwiedzimy wiele pięknych miejsc takich jak Uttakleiv, Skaksanden, Flakstad, Reine, Sakrysøy, Hamnøy, Reinebringen, Ryten, Offersøykammen i dużo więcej ciekawych miejsc które są w planie wyjazdu. Nie podajemy konkretnego planu co w danym dniu będziemy robić ponieważ wszystko jest uzależnione od warunków pogodowych. Będziemy również polować na zorzę polarną :) Nie musisz się martwić jadąc z nami na pewno przywieziesz fajne zdjęcia :) i mnóstwo miłych wspomnień :)

 

Polityka prywatności

 
© 2020 Rafał Kaniszewski. All rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone.